ARMAGEDDON DESCENDS VII ATŠAUKIAMAS

ARMAGEDONAS? Esame priversti atšaukti festivalį „Armageddon Descends VII“. Jam ruošėmės nuo rugpjūčio ir mums be galo skaudu matyti, kaip žlunga visas darbas ir planai. Kaip bebūtų, dedame pastangas situacijos suvaldymui.

Svarbūs aspektai:
– renginys nėra nukeliamas, jis yra atšaukiamas.
– pinigai už bilietus bus grąžinti to norintiems. Visi norintys atgauti lėšas atsiųskite el. laišką į nekrokatarsis.tickets@gmail.com. Laišką siųskite iš el. pašto adreso, kurį naudojote bilieto pirkimui, ir prie jo prisekite elektroninius bilietus. Jūsų užklausų lauksime iki balandžio mėn. 13 d. (pirmadienio).
– jei įsigijote fizinį bilietą, parašykite laišką į nekrokatarsis.tickets@gmail.com ir susitarsime dėl pinigų grąžinimo.
– pinigus stengsimės grąžinti iki gegužės mėnesio pabaigos (tikėtina, greičiau). Suirutės sąlygomis procesas negali būti greitas, todėl tikimės supratingumo.

Susidariusi situacija mūsų organizacijai užkraus žymių nuostolių, todėl siekdami sušvelninti finansinį smūgį:
– išleidžiame marškinėlius su festivalio dizainu („View from the Coffin”). Marškinėlių kaina – 13 EUR, dydžiai – S, M, L, XL, XXL, modeliai – vyriški ir moteriški. Dizainas prisegtas. Norėdami užsisakyti marškinėlius, parašykite el. laišką į nekrokatarsis.tickets@gmail.com. Jei pirkote išankstinį bilietą, norite atgauti pinigus, tačiau norite ir įsigyti marškinėlius, parašykite apie tai ir mes jums kompensuosime skirtumą tarp bilieto ir marškinėlių kainos. Užsakymų lauksime iki balandžio mėn. 13 d. (pirmadienio).
– visus festivalio lankytojus, dirbančius Lietuvoje ir mokančius gyventojų pajamų mokestį, skatiname festivaliui paskirti 1,2% GPM. Instrukcijos.

Norime padėkoti grupėms ir mus palaikantiems žmonėms. Be abejonės, mes tikimės susitikti kituose mūsų renginiuose, tačiau svarbiausia: nieko nebijokite ir išlaikykite sveiką protą. Baimė nėra reali, bet pasidavimas jai gali tapti labai realiu.

Užsisakyk naujienlaiškį dabar!