Vizitas

vieta

Kultūros baras „Kablys“

Ilgą laiką tarnavęs kaip „Geležinkeliečių Rūmai“, pastatas, geriau žinomas tiesiog „Kablio“ pavadinimu, paskutiniame praėjusio amžiaus dešimtmetyje tapo nuolatine sunkiosios muzikos koncertų vieta bei Meka. Po eilės gaisrų klubas sunyko iki avarinės būklės bei buvo paliktas merdėjimui, kol praėjus dekadai jame įsikūrė laisvalaikio pramogų zonų, vėliau – skeitparkas. Ir vos prieš gerą penketą metų entuziastingo jaunimo dėka „Kablys“ vėl vykdo savo, kaip kultūros baro, funkciją.

„Kablyje“ veikia keli barai, restoranas.

poilsis

Oficiali festivalio nakvynė – viešbutis „Mikotel“, kurį pasieksite per 5-10 minučių nuo klubo.

„mikotel“

Festivalio lankytojams siūloma nakvynė „Mikotel“ už specialią kainą. Rezervacijos užsakomoms elektroniniu paštu raimondas@panoramahotel.lt, nurodant slaptažodį „Babalon“. Registracijos į viešbutį metu lankytojai privalės pateikti festivalio bilietą. Nepateikus bilieto, lankytojas privalės sumokėti standartinę nakvynės kainą (be nuolaidos).

Rezervacijos sumažinta kaina galios užsakymams balandžio 24-27 dienomis.

Dvivietis kambarys – 36 Eur už naktį. Trivietis, keturvietis ar šeimos (5-6 asmenys) kambarys – 17 Eur žmogui už naktį.

Pylimo 63, LT-01137, Vilnius

http://mikotel.lt

„panorama“

Sodų 14, LT-01313, Vilnius

http://panoramahotel.lt

pamatyk mieste

Vilniaus Bastėja

Miesto Bastėja, geriau žinoma kaip Barbakanas, yra senosios miesto gynybinės sistemos dalis. Tai ne tik renesanso epochos architektūrinis paminklas, bet ir mėgiama neformalaus jaunimo susirinkimo vieta. Nuo Bastėjos terasos atsiveria puikus vaizdas į Vilniaus senamiestį.

Gedimino Pilis

Gedimino Pilis – tai geriausiai išlikusios Vilniaus aukštutinės pilies liekanos, datuojamos 13-14 amžiuje. Tai viena labiausiai lankomų sostinės vietų. Pilies atsiradimą nulėmė legenda apie kunigaikščio susapnuotą geležinį vilką.

Genocido Aukų Muziejus

Muziejus įsikūręs istoriniame pastate, buvusiuose KGB rūmuose, kur okupacinė sovietinė valdžia rengė bei vykdė Lietuvos gyventojų fizinio ir dvasinio genocido formas. Muziejuje pamatysite: buvusį KGB vidaus kalėjimą, mirties nuosprendžių atlikimo patalpą, šiuolaikines ekspozicijas apie vykdytas represijas bei kovą su jomis.

Rasų Kapinės

Tai vienos seniausių ir svarbiausių šalies kapinių, skaičiuojančios daugiau nei 200 metų. Kapinių teritorijoje gausu koplyčių, keliaaukščių rūsių, kolumbariumų. Šioje žemėje ilsisi ne vienas iškilus Lietuvių tautos veikėjas. Kapinių reljefas – kalvotas, kartu su įstabiausiais antkapiais kuriantis groteskišką įspūdį.

Vilniaus Požemiai

Manoma, jog nemaža Vilniaus senamiesčio dalis yra po žeme. Laikas ir besiplečiantis miestas paslėpė senuosius gotikinius mūrus, senuosius miesto takelius bei klystkelius. Dalį jų galima pamatyti ekskursijos metus.

Šv.Onos Bažnyčia

Kiekvienas miestas turi bent vieną žinomą ir garsią religinio kulto vietą. Ne išimtis ir Vilnius su įstabia gotikine Šv.Onos bažnyčia. Rekomenduojama aplankyti tamsiu paros metus.

valgyk ir atsigerk

Etmonų Špunka

Nedidelė, bet jauki užeiga, su nemažu alaus pasirinkimu. Pamėgta vieta įvairiausio plauko kūtvėlų. Čia visada būsi savas.

Jurgis ir Drakonas

Neapolietiškos picos ir itališkų pagardų taškas Vilniuje. Greitas ir skanus maistas, bei ne pats blogiausias alus. Labiau pavalgymui nei atsigėrimui.

Peronas

Baras, įsikūręs traukinių perone! Jaunimo itin pamėgta vieta. Ypač tinkama atvykstantiems traukiniu – atvarai ir geri su milžiniška Tony Soprano statula!

Šnekutis

Save pristatantis kaip tikro lietuviško alaus ir namų virtuvės barą, „Šnekutis“ gali nustebinti ne tik svaiginančiu alumi, tradiciniu maistu, bet ir linksmo ir kiek keistoko šeimininko kompanija.

Nuotraukų autoriai: Salė renginiui, Kablys, vilniuje.info, trip2lt.com, turistopasaulis.lt, Mindaugas Jaunėlis, Donatas Vertelka, Domantas Pipas, Šnekutis.

Užsisakyk naujienlaiškį dabar!