„Night Of The Living Doom III“ – 2014.04.17

Po metų pertraukos kultūros bare „Kablys“ vėl skambės Doom metalas. Šįkart kongregacija „Nekrokatarsis“ kartu su Mykknoise ir LDMB kviečia į „Night Of The Living Doom III“. 2014 metų balandžio 17 dieną grupės ESOTERIC, ISOLE ir PROCESSION dalyvaus Didžiojo Ketvirtadienio Paskutinėje Vakarienėje.

NotLD_web

Apversto kryžiaus kelio procesijai vadovauja britų nekomfortabilaus triukšmo kėlėjai ESOTERIC. Susikūrę legendiniais 1992 metais, nesustodami žygiuoja funeral doom metalo ir triukšmo pakraščiais. Ilgos dainos, ultra lėta muzika su efektų kupinom vokalo partijom sukelia beprotybės ir pasišlykštėjimo emocijas. Kartais prasiveržiančios melodijos su daugiasluoksne, trejomis gitaromis atliekama muzika, įtraukia į transą, kuris netgi užkietėjusius thrašystus verčia pagalvoti apie gyvenimo prasmę. ESOTERIC neturi analogų.

Tradicinio Doom metalo vėliava plėvesuos nuo epiškų ISOLE ir pastarųjų kraštiečiais virtusių PROCESSION rifų.

ISOLE yra švedų scenos senbuviai. Pradėję kaip FORLON, nuo 1991 iki 2004 metų leido demo įrašus ir kaitaliojo narius, kol „I Hate Records neprivertė susiimti. Pasirašę sutartį, pavirto į ISOLE ir 2005 metais pateikė tikrą įrašą. „Forevermore“ tapo nauja vizitine kortele. Išleidę penkis pilnagrojus albumus per gana trumpą laiką, šiuo metu dirba ties šeštuoju. Turo vardan nusprendė padaryti pertrauką ir atlikti kūrinius gyvai. Grupė patiks CANDLEMASS, SOLSTICE, o su paskutiniais albumais ir SOLITUDE AETURNUS gerbėjams.

Tik 2006 metais pradėję veiklą PROCESSION, palyginus su kitais turo dalyviais, yra jaunuoliai. Tačiau 2013-aisiais išleistas „To Reap Heavens Apart“ parodė, kad jie yra tame pačiame lygyje, kaip ir kitos kultinės epiško tradicinio Doom metalo grupės. Susikūrę Čilėje, naujas galimybes atrado persikėlę į Švediją. Gana aktyviai koncertuodami subūrė nemažą gerbėjų ratą. Taip pat patiks CANDLEMASS fanams!

„Night Of The Living Doom III“ teks garbė pasirodyti ir lietuviškai grupei.

ESOTERIC (Didžioji Britanija, funeral doom metalas) http://esoteric.bandcamp.com/album/the-maniacal-vale
ISOLE (Švedija, epiškas doom metalas) https://www.facebook.com/Isoleofficial
PROCESSION (Švedija, tradicinis doom metalas) https://www.facebook.com/pages/Procession/141525302533057

„Night Of The Living Doom III“:
Data: 2014 metų balandžio 17 diena,
Vieta: Kultūros baras „Kablys“, Kauno g. 5, Vilnius,
Kaina: 40 Lt, bilietai prie įėjimo
Organizatoriai: Nekrokatarsis/LDMB/Mykknoise
FB įvykis: https://www.facebook.com/events/1439595999591266/
Naujienos: https://www.facebook.com/Nekrokatarsis

Užsisakyk naujienlaiškį dabar!