ketvirtajame „Armageddon Descends IV“ – AOSOTH

Ketvirtas taškas apibrėžia erdvę.
Erdvėje iškyla piramidė.
Piramidė įkūnija materiją.

Po trečiojo „Armageddon Descends“ festivalio, kuriame sudalyvavo vienos esminių šiuolaikinio pogrindžio grupių, eretikų komanda „Nekrokatarsis“ nedelsdama pradėjo ruoštis ketvirtajam antpuoliui.

„Nekrokatarsis“ kolektyvas vienbalsiai taria: „Supratome, kad mūsų veikla nebėra vien koncertų ciklas – tai yra ir atsakomybė prieš žmones, kurie mus palaiko ir neleidžia užgesti juodajai liepsnai. Ši atsakomybė mus skatina vis giliau fokusuotis į ekstremaliosios pogrindžio scenos plėtrą ir radikalių aktų pristatymą lietuviškajai publikai. Ketvirtasis Armagedonas įvyks 2016-ųjų kovo mėn. 12 d.“.

live

Pirmasis „Armageddon Descends IV“ aktas – prancūzai AOSOTH, atstovaujantys mirtino juodmetalio stilistikai. Šios grupės skleidžiamos vibracijos ne tik prikausto savo išvystyta muzikine puse, tačiau sužadina šaltas emocijas ir abstrakčias vizijas, kurios ištirpdo visas normas. „Kai rašome savo muziką, žinome, kad ji turi būti maksimaliai skausminga – visa patirtis turi priminti košmarą,“ – sako BST, grupės kompozitorius. Atskiro paminėjimo verta vokalisto MkM (ANTAEUS) rašoma poezija, kuri simbolizuoja visišką atsidavimą autentiškam ritualui ir klausytojo perversijai bei tampa neatskiriamu muzikos komponentu. AOSOTH taikosi į tuos, kurie nori artimai pažinti kitą pusę.

Kitos festivalio grupės ir koncerto vieta bus paskelbta vėliau.

Org.: „Nekrokatarsis
Įvykis Facebooke: https://www.facebook.com/events/869734603114768/

Sek: https://www.facebook.com/armageddondescendsfestival

Užsisakyk naujienlaiškį dabar!