INCANTATION koncerto informacija

Balandžio 27 dieną į Vilnių grįžta JAV Death Metal veteranai INCANTATION, kurie koncertiniu turu pažymi savo 25 metų jubiliejų. Vilniuje jiems kompaniją palaikys Kauno Black Metal Brigada LUCTUS, Vilniaus Grindcore šutvė FARŠAS bei brutalistai SKINNED iš JAV.

Incantation

INCANTATION susikūrė 1989 metais kartu su grupėmis kaip SUFFOCATION, IMMOLATION ir MORTICIAN yra laikomi vienais iš Niujorko Death Metal scenos lyderių. INCANTATION yra suformavę savitą stilių kuris pasižymi lėtais ir skausmingais Doom Metal pasažais, dinamiškai sumaišytais su agresija ir nepakeliamai slegiančia atmosfera. Grupės albumai kaip „Onward to Golgotha“ ar „Diabolical Conquest“ yra pelnytai laikomi stiliaus klasika, žanro etalonu. Balandžio 27 d., praėjus devyniems metams nuo paskutinio grupės pasirodymo Vilniuje, turėsime retą galimybę pamatyti grupę, stipriai įtakojusią viso Death Metal stiliaus raidą.

Šiame ture INCANTATION lydi old-school Brutal Death Metal atstovai SKINNED iš JAV. SKINNED atkeliauja su ilgamete patirtimi scenoje ir Lietuvos publikai pateiks dozę techniško, Grind‘ovas ir net Slamming mirties metalas su gore ir smurto tematika. Programoje skambės tiek senoji, tiek nauja kūrybą iš naujausio 2015 m. grupės albumo „Create Malevolence“.

JAV veteranus apšildys ir dvi lietuviškos komandos: Kauno Black Metal Brigada LUCTUS ir vietiniai Grindcore ekstremalai FARŠAS.

LUCTUS pristatinėti nereikia – aršus, greitas ir niūrus juodmetalis panardina į sąmonės užribį, kuriame tenka iš naujo mokytis savęs pažinimo. Sukaupę ilgametę sceninę patirtį, 2016 metais LUCTUS toliau fokusuojasi į naujojo albumo „Ryšys“ pristatymą. Vasarą LUCTUS gros didelio masto festivaliuose Vokietijoje, Čekijoje, Latvijoje bei Lietuvoje ir Balandžio 27d. jums parodys ką jie paruošė būsimiems koncertams Europoje.

Vilniečiai FARŠAS yra viena geriausių gyvai skambančių lietuviškų grupių ir bene vienintelė vietinė grupė, palaikanti Grind judėjimą. Jų muzika pasižymi riebiais bosinės gitaros rifais, tradiciniais Grindcore skambesiais, sumaišytais su ekstremaliais ir taikliais Powerviolence smūgiais. Kuriamas FARŠO chaosas yra aplipdomas tekstais apie graudaus lietuviško gyvenimo aktualijas. Be praėjusiais metais išleisto albumo „Kažkaiptai Nejuokinga“, FARŠAS pristatys ir naujus kūrinius kaip „Atmerk Degtinei Akį“ ar „Lietuviu Gimęs – Lietuviu Pasikarsi“.

Vakaro planas:
19:00 – Durys
19:30-20:00 – FARŠAS – Vilniaus Grindcore
20:30-21:15 – LUCTUS – Kauno Black Metal Brigada
21:40-22:10 – SKINNED – Brutalus Death Metal
22:40-00:00 – INCANTATION – Death Metal Klasika

Skelbėme, kad koncertas vyks klube „Pelėda“, tačiau dėl nenumatytų aplinkybių teko koncertą perkelti į klubą „nArauti“ (Konstitucijos pr. 23). Pastaruoju metu „nArauti“ įgyvendino pokyčius savo garso ir apšvietimo infrastruktūroje, praplėtė klubo sceną, todėl garsas ir šviesos bus tikrai kokybiški, o atmosfera – tanki. Taip pat, aplinkybių pasikeitimas leido mums sumažinti renginio kainą ir bilietas prie durų kainuos – 10 EUR. Įsigiję išankstinius bilietus atgaus 4 EUR skirtumą prie durų.

Data: 2016 m. Balandžio mėn. 27 diena
Vieta: Klubas „Narauti“, Konstitucijos pr. 23, Vilnius
Bilieto kaina – 10 EUR
Svarbu: koncerto svečiai, įsigiję išankstinius bilietus per Paysera sistemą gavo el. laišką su bilietu ir brūkšniniu kodu. Turėkite atspaustus bilietus. Sako, kad brūkšninis kodas nusiskaito ir iš telefono ekrano – tokiu atveju pasirūpinkite, kad telefono ekranas nebūtų įskilęs 🙂

Užsisakyk naujienlaiškį dabar!