NEGATIVE STATE

Dizaino studija METASTAZIS skelbia pirmą parodą Lietuvoje „Negative State“, kurios atidarymas įvyks balandžio 11 d.

METASTAZIS per dvidešimt veiklos metų formavo vizualinę metalo scenos pusę ir tvirtai laikėsi bekompromisio požiūrio į savo kūrybą. Parodoje pristatomi kūrybinio METASTAZIS studijos vadovo Jean Emmanuel VALNOIR Simoulin darbai pasižymi bendru vardikliu – bekompromise laikysena.

Bet kuri terpė – juodmetalio grupės plakatas, valstybinė vėliava ar koncerto totalitarinėje valstybėje vizualika – gali tapti ginklu VALNOIR rankose. Žongliruodamas totalitarinėmis emblemomis ir ženklais, sarkazmu, grotesku ir misticizmu, jis sukūrė asmenišką vizualinę kalbą.

Parodos atidarymas: 2019 m. balandžio mėn. 11 d. 18:00, Krematoriumas, VDA senieji rūmai, Maironio g. 6.
Paroda veiks iki 2019 m. balandžio mėn. 25 d.
Parodą galima aplankyti darbo dienomis 09:00-17:00 ir balandžio 13 d. (šeštadienį) 12:00-16:00.
Paroda Facebook: https://www.facebook.com/events/412275882938102/

Taip pat, po parodos atidarymo, balandžio 11 d., 19 val. VDA Gotikos salėje, bus demonstruojamas filmas „Liberation Day“ (2016). Filme atvaizduojami slovėnų grupės LAIBACH kelionė ir koncertas Šiaurės Korėjoje, prie kurių išpildymo žymiai prisidėjo ir VALNOIR.

Liberation Day:

Be to, parodos atidarymo metu išdalinsime 100 THE PYONGYANG GOLDSTARS – TAKE ON US kompaktinių diskų.

THE PYONGYANG GOLDSTARS yra grupė Šiaurės Korėjoje esančios Kum Song muzikos mokyklos studentų, kurie bendradarbiaudami su Liberation Day režisieriumi Morten Traavik atliko ir įrašė eilę A-HA kūrinių. Viršelis, be abejonės, kurtas pačio parodos kaltininko Metastazis.

Užsisakyk naujienlaiškį dabar!