Grave Miasma @ Armageddon Descends II

Kitų metų kovo mėnesį Vilniuje juodos srovės susilies į singuliarumą ir vėl įvyks tamsiausias metų renginys „Armageddon Descends II“. Apeigos įvyks kovo 1 dieną klube „Kablys“.

Praeitų metų renginys susilaukė didžiulio susidomėjimo ir pilnai patenkino mūsų lūkesčius – garso kokybė bei atmosfera buvo išskirtinė. Todėl šiais metais Nekrokatarsis kongregacija žada ne tik išlaikyti aukščiausią lygį, bet sieks padaryti dar tamsesnį ir įspūdingesnį renginį.

Su pasididžiavimu norime pristatyti pagrindinius „Armageddon Descends II“ svečius – savo kerus Vilniuje paskleis okultinio death metalo šventikai GRAVE MIASMA. Ši grupė per daugiau nei dešimt savo gyvavimo metų išleido tik tris įrašus tačiau kiekvienas iš jų yra laikomas neginčytinas šedevras okultinio death metalo padangėje. GRAVE MIASMA šiais metais išleido savo pirmąjį ilgos trukmės albumą „Odori Sepulcrorum“, kuris jau spėjo nušluostyti nosis kitiems ekstremalaus metalo kolektyvams. Grupės gyvi pasirodymai yra autentiški mirties muzikos ritualai alsuojantys slegiančia atmosfera. GRAVE MIASMA kūryba – tai ne vien numirėliais ir katakombom dvokianti muzika. Tai okultizmu ir tamsos meditacija persunkta dvasinė levitacija. GRAVE MIASMA yra tikroji mirties esencija!

Greitu metu pristatysime ir kitus renginio svečius. Festivalio koncepcija išlieka ta pati – tik tamsiausia ir ekstremaliausia muzika, be jokių kompromisų! Visus tikro mirties metalo gerbėjus kovo mėnesį kviečiame kartu pakelti chaoso taurę!„Armageddon Descends II“
2014 m. Kovo mėn. 1 d., “Kablys” (Kauno g. 5, Vilnius)
Grupės:
Grave Miasma – Atmosferiško Death Metal Levitacija (Didžioji Britanija)
+ TBA
Kaina: TBA
FB įvykis: https://www.facebook.com/events/592437984143026
FB: www.facebook.com/Nekrokatarsis

 

Užsisakyk naujienlaiškį dabar!