Armageddon Descends II – NYKSTA ir LUCTUS

Pogrindžio kontrakultūros grupuotė Nekrokatarsis skelbia dar du festivalio “Armageddon Descends II” aktus – NYKSTA ir LUCTUS.

AD_II

Nekrokatarsis itin atidžiai seka Lietuvos ekstremalios muzikos sceną ir, neatsižvelgdami į jokias sroves, siekia, kad Armageddon Descends apeigose pasirodytų tik pačios perspektyviausios Lietuvos grupės. Neabejotinai viena iš labiausiai dėmesį patraukusių Lietuvos grupių praeitais metais buvo vilniečiai NYKSTA. Ši komanda susiformavo visai neseniai ir, kol kas, dar neišleido savo debiutinio albumo, tačiau jau spėjo susilaukti nuoširdaus susidomėjimo, o kartais net ir pripažinimo. NYKSTA grojamas urbanistinis juodmetalis yra šiurkštus, apatiškas ir beviltis, tačiau toli gražu ne paviršutiniškas. Vilniečių gyvi pasirodymai traukia ir slegia tarsi psychinio ligonio kraupūs kliedesiai. Dėl šių priežasčių grupė pasirodys Armageddon Descends II scenoje! Vilniečiai pristatys kūrinius iš greitai pasirodančio albumo bei pateiks keletą naujų eksperimentų. “NYKSTA siekis – išprievartauti klausytoją postmodernaus pasaulio niūria kasdienybe. Šį kartą ruošiamės tai padaryti tiek garsu, tiek vaizdu. Norime psichozės.” – teigia grupės gitaristas L.

Kauniečių LUCTUS pristatinėti turbūt nereikia – tai buvo praeitų metų aktyviausia Lietuvos juodmetalio grupė, išleidusi naują albumą “Stotis” ir sugrojusi ne vieną dešimtį koncertų. 2014-ieji Kauno brigadai nusimato vėl kupini veiklos, bet pasirodymas “Armageddon Descends II” bus išskirtinis. 2004 m. LUCTUS išleido albumą “Ad Arma!”, kuris privertė atkreipti dėmesį į Lietuvos padangėje kylantį naują sutvėrimą, taigi 10-ies metų proga LUCTUS sugros visą “Ad Arma!” repertuarą. Taip pat bus atlikti keli kūriniai iš visiškai šviežios kūrybos – praeitis susitiks su ateitimi, o dabartyje atsivers laiką ryjantis sūkurys.

Pagrindiniai vakaro svečiai – death metalo levitacija iš Anglijos GRAVE MIASMA! Tačiau tai dar ne viskas – kitas triukšmo ir vaizdo apraiškas paskelbsime greitu metu. Sekite naujienas – ugnies ir chaoso trikampis netrukus bus apibrėžtas!

Data: 2014 m. kovo mėn. 1 d.
Vieta: Kultūros baras “Kablys”, (Kauno g. 5, Vilnius)
Kaina: TBA
Įvykis Facebook
Naujienos

Užsisakyk naujienlaiškį dabar!