Mirtin: “ARMAGEDDON DESCENDS III” – tikras norvegijos juodmetalis

Trečią kartą vyksiančiame “ARMAGEDDON DESCENDS” pasirodys norvegiško black metal atstovai TORTORUM.

91 33 - Tortorum ADIII (4 media LT)

Nors ši Bergeno komanda skaičiuoja tik ketvirtus savo egzistavimo metus, ją sudarančių muzikantų dalyvavimas grupių kaip GORGOROTH, ENSLAVED, SPEARHEAD, AURA NOIR veikloje, turėtų išsklaidyti bet kokias abejones dėl jų patirties, atsispindinčios tiek kūrybinėje plotmėje, tiek gyvame muzikos atlikime. Per savo gyvavimo laiką grupė po “World Terror Committee” ženklu išleido du albumus – “Extinctionist (2012) ir “Katabasis” (2014). Pirmasis albumas, turėjęs būti viso labo demo įrašu artimam draugų ratui, pademonstravo griežtas pretenzijas į kūrybiškumą, tačiau visos šios pastangos nublanksta naujojo albumo šviesoje. Sėlinantis, grėsmingas, nepastovus, išbalansuotas, disonansiškas, tačiau gebantis išlaikyti savo žanrui būdingus kanonus juodmetalis – tokie epitetai kyla sąmonėje, norint apibūdinti “Katabasis”. Iš tiesų, nei vienas iš jų nešauna pro šalį, nes TORTORUM kuriama muzika yra vienas geriausių šiuolaikinės norvegų scenos atradimų ir todėl esame užtikrinti, kad šios grupės muzika ir fanatiškas gyvas pasirodymas prikaustys publikos dėmesį ir įsirėš į atmintį.

TORTORUM prisijungs prie old school death metal grupės PROFANAL iš Italijos ir formuos metalo scenos pagrindą. Kita vertus, Nekrokatarsis komanda turi gerokai ambicingesnių planų, kurie bus atskleisti palaipsniui.

SVARBU: festivalio data stumiasi savaite į priekį ir armagedonas numatomas 2015 m. kovo mėn 14 dieną. Taip pat festivalio organizatoriai praneša, kad festivalis trečią kartą vyks Kultūros Bare “Kablys” (Kauno g. 5, Vilnius). Antrojo festivalio metu, “Kablys” sugebėjo nustebinti savo erdvių pokyčiais – ne išimtis bus ir trečiasis armagedonas, kurį paminėsime nuolat mutuojančiame “Kablyje”.

Ekstremaliosios muzikos festivalis “ARMAGEDDON DESCENDS III”
TORTORUM (tikras norvegiškas juodmetalis)
PROFANAL (d-beat death metalas)
+TBA
Vieta: Kultūros baras “Kablys”, Kauno g. 5, Vilnius
Data: 2015 m. kovo mėn. 14 diena
Kaina: TBA

Užsisakyk naujienlaiškį dabar!