FUCK OFF AND DIE! pirmasis gyvas pasirodymas festivalyje “Armageddon Descends III”

Ekstremaliosios muzikos propaguotojų komanda NEKROKATARSIS kryptingai juda link žudančio “Armageddon Descends III”, kuris vyks 2015-ųjų kovo mėn 14-ą d. Vilniuje, klube “Kablys”, išpildymo. Organizatoriai skelbia trečiąją metalo scenos grupę – FUCK OFF AND DIE! Festivalio metu įvyks pirmasis grupės gyvas pasirodymas per dešimtmetį veiklos.

91-33-AD-III-FOAD-Internet

FUCK OFF AND DIE! yra Kommander L. (LUCTUS) projektas, kuris iki “Armageddono” gyvavo tik autoriaus galvoje ir studijoje. Taip buvo išleisti trys albumai: “No Peace. No Love. No Whores. No God” (2005), “Anti-All” (2008) ir “Sociopathic Regression” (2012), kuriuose maišomas aršus senosios mokyklos hardcore bei purvinas black metal. Šis mišinys yra papildomas storžieviška anti-religine, -visuomenine, -humanitarine, -gyvenimiška ir alkoholine tematika. Visa tai apgaubiama viena paprasta fraze – “atsipisk ir dvėsk”.

Per dešimtį gyvavimo metų FOAD! vardas neliko nepastebėtas ne vien Lietuvoje, bet ir užsienyje, o albumas “Anti all” kai kuriuose pogrindžio sluoksniuose jau yra laikomas kultiniu. Kommander L. anonsuoja: “festivalio metu pagrinde bus atliekami albumo “Anti all” kūriniai ir keletas visiškai šviežių FOAD! gabalų. Tikėkitės totalaus išsitaškymo!”

Trečiajame “Armageddon Descends” be FUCK OFF AND DIE! scenoje pasirodys Norvegiško black metal atradimas TORTORUM bei senamadiško death metal atstovai iš Italijos – PROFANAL. Tačiau tai – ne paskutinės žinios: NEKROKATARSIS komanda greitu metu paskelbs apie ekstremaliosios elektroninės scenos atlikėjus, bei pagrindines mirties metalo scenos grupes. Sekite mus.

Ekstremaliosios muzikos festivalis “ARMAGEDDON DESCENDS III”
Mirties metalo scena:
TORTORUM (tikras norvegiškas juodmetalis)
PROFANAL (d-beat death metalas)
FUCK OFF AND DIE! (black/thrash/crossover)
+TBA

Ekstremaliosios elektronikos scena:
TBA

Vieta: Kultūros baras “Kablys”, Kauno g. 5, Vilnius
Data: 2015 m. kovo mėn. 14 diena
Kaina: TBA
Įvykis Facebook: Nuoroda
Sek: Nekrokatarsis / Armageddon Descends Festival

Užsisakyk naujienlaiškį dabar!