“Armageddon Descends IV” elektronikos scenoje – VIDINE RAMYBE ir VELEMARA

Festivalio “Armageddon Descends IV” organizatoriai skelbia, kad, kaip ir praėjusiais metais, festivalio metu gyvuos antra scena, kurioje pasirodys įvairūs ekstremaliosios elektronikos aktai. Pirmieji vardai – VIDINĖ RAMYBĖ ir VELĖMARA.

VidineRamybe live
Rūtenio Jurevičiaus nuotrauka

VIDINĖ RAMYBĖ – paskutiniu metu gana retai koncertuojantis Kiro (FARŠAS, SEAGULL OVERSEAS) power electronics projektas. Ko gero, nesitaikstymas prie vyraujančių power electronics scenos standartų bei netikėtumo faktorius ir yra varomoji VIDINĖS RAMYBĖS jėga, nes viename koncerte jis groja su profesionalia smuikininke, kalbant apie savižudybę, kitame skęstama feedbackų jūroje, spoksant į Jungtinių Arabų Emyratų vaizdus. Ir nors projekto pavadinimas pradžioje buvo kiek keistas ir neįprastas, po kiekvieno gyvo pasirodymo ar leidinio jis tampa vis labiau suvokiamu.

Velemara live

VELEMARA – Skol (INQUISITOR, NYKSTA) šalto dark ambient/industrial projektas gimęs iš HAEIRESIS pelenų. Po pirmojo gana įspūdingo albumo, kurį išleido Autarkeia, kurį laiką koncentruojasi tik ties gyvais pasirodymais, kurie nors ir nėra dažni, tačiau įtikinantys projekto idėjomis. Tai garsai, kuriuose nėra vietos paslėptam jaukumui ar ramybei – tai beprotystė, atskirtis, vienatvė ir mirtis. Tai muzika, kurią reikia įdėmiai klausyti ir išgyventi kartu.

Ekstremaliosios muzikos festivalis “ARMAGEDDON DESCENDS IV”
Dalyviai:
AOSOTH (mirtinas juodmetalis, Prancūzija)
INFERNAL WAR (sadistiškas black/death, Lenkija)
MEFITIC (death/black metal, Italija)
QRIXKUOR (siurealus death metal, Jungtinė Karalystė)
+TBA

VIDINĖ RAMYBĖ (noise/power electronics, Lietuva)
VELEMARA (dark industrial/ambient, Lietuva)
+TBA

Data: 2016 m. kovo mėn. 12 diena
Vieta: Kultūros Baras “Kablys“
Kaina: TBA
Org.: “Nekrokatarsis
Įvykis Facebook: https://www.facebook.com/events/869734603114768/
Sek: https://www.facebook.com/armageddondescendsfestival

Užsisakyk naujienlaiškį dabar!