Paskutiniai “Armageddon Descends” aktai

Atėjo laikas paskelbti paskutinius ketvirtojo “Armageddon Descends” ciklo dalyvius – SATANISMO CALIBRO 9 (infernal industrial, Italija), SICK SEED (industrial/power electronics, Suomija) ir SKELDOS (ambient, Lietuva).

Satanismo Calibro 9 live

SATANISMO CALIBRO 9 – okultinio Industrial ir ritualistinio Ambient projektas, kurį 2005-ais metais įkūrė trys italai ir kuris yra leidžiamas kultinės leidyklos “Old Europa Cafe”. SC9 yra primityvaus ritualinio skambesio, aštrių garso bangų ir Death Industrial mišinys. Grupės teigimu, pastaraisiais metais jie išgrynino savitą koncepciją ir sukūrė unikalią ezoterinę sistemą, kuri skverbiasi iš kiekvieno leidinio ar gyvo pasirodymo. Pasirodymų metu jie naudoja ne tik garsą, bet ir kitas jusles dirginančius elementus, kurie yra skirti klausytojo psichės ir giluminių pojūčių atakai.

Sick Seed live

SICK SEED – paskutiniu metu itin retai koncertuojantis suomiško Industrial/Power Electronics meistras. Tai projektas, kuris išsivystė iš puikaus noise pavyzdžio GELSOMINA, kai, dėl garsinių ir idėjinių transformacijų, kūrėjas perėjo prie Power Electronics skambesio. Pastaruoju metu, SICK SEED eksperimentavimas vis labiau įsibėgėja ir palieka gilesnę vagą scenoje, o pats projektas pereina prie kitose muzikos kryptyse naudojamų instrumentų ir vis įvairesnių garso peizažų. Verta paminėti, kad gyvi SICK SEED pasirodymai lenkia įrašus ir, tai, ką išgirsite “Armageddon Descends” nebus paprastas triukšmas su ant viršaus rėkiančiu vokalu, tai bus autentiška ir gili patirtis.

Skeldos live

SKELDOS. Neabejotinai svajingiausias ir poetiškiausias festivalio projektas, pasižymintis nedažnais, bet itin nuoširdžiais ir giliai išjaustais pasirodymais. Skeldų garsiniuose pasakojimuose įprastai vyrauja ieškojimas. Ieškojimas savo vietos, savo namų, atsakymų sau pačiam į savo paties užduotus klausimus, kurie per garsinį kelią išaiškėja tiek klausytojui, tiek pačiam muzikantui. Kiekvienam savaip. Nuo šaltų potėpių iki šviesiai ilgesingo ambiento – tai bus svaiginantis pasirodymas.

Ekstremaliosios muzikos festivalis “ARMAGEDDON DESCENDS IV”
Dalyviai:
AOSOTH (mirtinas juodmetalis, Prancūzija)
INFERNAL WAR (sadistiškas Black/Death, Lenkija)
CRUCIAMENTUM (tikras Death Metal, Jungtinė Karalystė)
MEFITIC (Death/Black Metal, Italija)
QRIXKUOR (siurealus Death Metal, Jungtinė Karalystė)

SATANISMO CALIBRO 9 (Infernal Industrial/Ritual Ambient, Italija)
SICK SEED (Industrial/Power Electronics, Suomija)
ARKHE (Noise/Drone, Švedija)
VELEMARA (Dark Industrial/Ambient, Lietuva)
SKELDOS (Ambient, Lietuva)
VIDINĖ RAMYBĖ (Noise/Power Electronics, Lietuva)

Data: 2016 m. kovo mėn. 12 diena
Vieta: Kultūros Baras “Kablys“
Bilietai: ankstyvą sausį
Org.: “Nekrokatarsis
Įvykis Facebook: https://www.facebook.com/events/869734603114768/
Sek: https://www.facebook.com/armageddondescendsfestival

Užsisakyk naujienlaiškį dabar!