“Armageddon Descends IV” dalyvaus britai CRUCIAMENTUM

Atėjo laikas paskelbti penktąją grupę, kuri festivalyje “Armageddon Descends IV” atstovaus metalo muzikos sceną. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad tai bus gerai pogrindyje žinoma britų Death Metal komanda CRUCIAMENTUM.

Cruciamentum

Nors CRUCIAMENTUM ir nėra didele diskografija pasižyminti grupė, jos narių patirtis grupėse kaip GRAVE MIASMA, DESTROYER 666 ar THE AXIS OF PERDITION bei plati koncertų geografija kalba už save. Pogrindžio akys į CRUCIAMENTUM nukrypo po plačiai nuskambėjusio demo įrašo “Convocation of Crawling Chaos” (2009), po kurio sekė eilė pasirodymų festivaliuose kaip “Black Mass Ritual Fest” (Helsinkis, 2010), “Kill Town Death Fest” (Kopenhaga, 2011) ir kituose. Grupės statusą sutvirtino 2011-ais išleistas EP “Engulfed in Desolation”, kuriame skamba išvystytas, tačiau sufokusuotas Death Metalas ir kuris buvo pristatytas turuose Europoje ir JAV.

Šiais metais pasirodęs pilnametražis albumas “Charnel Passages” galutinai pademonstravo grupės kūrybinę brandą ir išstūmė ją į šiuolaikinio tikro Death Metal avangardą. Albume demonstruojamas introvertiškas, niūrus ir savotiškai atmosferiškas Death Metal ypač įtaigiai skamba gyvai, kuo jau spėjo įsitikinti publika, mačiusi CRUCIAMENTUM ką tik pasibaigusio turo po Europą metu. Įgiję atitinkamos patirties, sekantį kovą CRUCIAMENTUM apsilankys ir Lietuvoje, kur surems pečius su AOSOTH, INFERNAL WAR, MEFITIC ir QRIXKUOR bei pirmą kartą pristatys savo kūrybą Lietuvos publikai.


Ekstremaliosios muzikos festivalis “ARMAGEDDON DESCENDS IV”
Dalyviai:
AOSOTH (mirtinas juodmetalis, Prancūzija)
INFERNAL WAR (sadistiškas Black/Death, Lenkija)
CRUCIAMENTUM (tikras Death Metal, Jungtinė Karalystė)
MEFITIC (Death/Black Metal, Italija)
QRIXKUOR (siurealus Death Metal, Jungtinė Karalystė)

ARKHE (Noise/Drone, Švedija)
VIDINĖ RAMYBĖ (Noise/Power Electronics, Lietuva)
VELEMARA (Dark Industrial/Ambient, Lietuva)
+TBA

Data: 2016 m. kovo mėn. 12 diena
Vieta: Kultūros Baras “Kablys“
Kaina: TBA
Org.: “Nekrokatarsis
Įvykis Facebook: https://www.facebook.com/events/869734603114768/
Sek: https://www.facebook.com/armageddondescendsfestival

Užsisakyk naujienlaiškį dabar!