MISÞYRMING | Vilnius

Kitų metų pavasarį, kovo 10 dieną, pirmą kartą Lietuvoje viešės islandų kompanija MISÞYRMING! Vilniaus muzikiniame klube „Narauti“ grosiantiems svečiams iš Reikjaviko tai bus pirmoji mini-turo po Rytų Europą „Seeds from Lifeless Soil“ stotelė.

MISÞYRMING vardas yra neatsiejama islandiškojo black metal fenomeno dalis – tai jie kartu su SINMARA bei SVARTIDAUÐI formavo šio atokaus jūrų kampelio tamsiausią skambesį bei tendencijas. Naujasis grupės albumas „Algleymi“, kurį 2019-iais išleido prancūzų kompanija „Norma Evangelium Diaboli“, pristato subtilų, išskirtinį, naujovių bei eksperimentų nebijantį grupės veidą.

Patys muzikantai teigia, jog jų kūrybos tikslas – atitolti nuo tradicinių išskirtinės gamtos temų, bei perteikti tamsias, chaotiškas izoliuotos bei menkai apgyvendintos salos kasdienybės spalvas. Greta tradicinio juodmetalio skambesio MISÞYRMING savo muzikoje nebijo naudoti ir kur kas platesnių žanrinių gamų.

MISÞYRMING apšildys vilniečiai ERDVE. Nuolat eksperimentuojanti ir neįprastą požiūrį į muziką turinti grupė didžiausią dėmesį skiria išraiškai ir kūrybai. Į kiekvieną koncertą jie stengiasi įnešti savitumo ir palikti vietos improvizaciniam atlikimui, kas yra išpildoma tiesiog meistriškai.

Dalyviai: 
Misþyrming (Islandija)
Erdve (Vilnius)
+ TBA

Bilietai parduodami klube prieš koncertą

Data: 2020 m. kovo mėn. 10 d. (antradienis)

Vieta: klubas „Narauti“ (Konstitucijos pr.23, LT-08105, Vilnius)

Užsisakyk naujienlaiškį dabar!