„Armageddon Descends II“: finalas

Laukimo periodas beveik baigėsi – jau šį savaitgalį Vilniuje įvyks esktremaliausias Lietuvos festivalis „Armageddon Descends II“. Nekrokatarsis komanda praneša, jog viskas sklandžiai juda į priekį, nėra jokių pasikeitimų ir festivalis nugriaudės pagal numatytą programą. Šiuo metu vyksta galutiniai pasiruošimo darbai, dėliojamos paskutinės smulkios, tačiau reikšmingos detalės. Nekrokatarsis aktyvistai tvirtina, jog šiais metais festivalis bus kur kas platesnio spektro, tačiau kryptis ta pati – ekstremalus menas, profesionalus jo pateikimas, galimybė ir sąlygos į jį pasinerti ir mėgautis.

ArmDescII_web_poster

Kaip jau buvo minėta festivalyje pasirodys penki ekstremalaus metalo kolektyvai. Festivalio headlaineriai – mirties (metalo) esencija britai GRAVE MIASMA. Taip pat savo ezoterines apeigas atliks čekai INFERNO bei italai DEMONOMANCY. Lietuvos frontą atstovaus Kauno juodmetalio brigada LUCTUS su Ad Arma! programa bei vilniečiai NYKSTA, kurie pristatys savo šviežutėlį albumą „Lieka tik sienos“.

Kol pagrindinėje scenoje bus derinami instrumentai ir metalo grupės ruošis savo pasirodymams, žiūrovams neteks nuobodžiauti. Šių metų Armageddon Descends programoje – taip pat ir aršios elektronikos bei noise muzikos dozė, kuri bus atliekama antrame fronte. Festivalyje pasirodys keturi, Lietuvos pogrindžio elektronikos sferoje puikiai žinomi atlikėjai – LYS, GIRNŲ GIESMĖS, MCKARAS ir POGROM.

Armageddon Descends II programa:
17:30-18:00 – Lys
18:00-18:40 – Nyksta
18:50-19:20 – Girnų Giesmės
19:30-20:20 – Luctus
20:30-21:00 – McKaras
21:00-21:50 – Demonomancy
22:30-23:30 – Grave Miasma
23:30-00:00 – Pogrom
00:00-01:00 – Inferno

Ir tai dar ne viskas – „Armageddon Descends II“ metu publikos akį trauks paroda „Apraiškos“. Joje bus ekponuojami sekančių meninkų darbai:
Agnė Juršytė – tapyba/veidai
Artūras Rožkovas – mišri technika/šizopsichodelika
Dainius Obcarskas – litografija/transcendencija
Laura „Deadprincess“ – fotografija/tamsios istorijos
Monika Boo – tušas/occult (https://www.facebook.com/monikabooo)
Saulius „Skol“ – ofortas/dezintegracija
Shaltmira – grafika/unholy (https://www.facebook.com/Shaltmira.ART)
Paulius „Nostrum“ – grafika/sci-fi

2_art(c) Laura Deadprincess

Šiais metais festivalio metu bus taip pat galima įsigyti Armageddon Descends marškinėlių su šiuometinio plakato dizaino atvaizdu, kurį nupiešė Monika Boo. Balti vyriško ir moteriško dizaino marškinėliai, S-M-L-XL dydžiai. Kiekis – ribotas, kaina – 30 litų.

Shirt

Ekstremaliosios muzikos festivalis „Armageddon Descends II“
Kultūros baras „Kablys“, Kauno g. 5, Vilnius
2014-03-01
Durys – 17:00
Veiksmas – 17:30
Kaina: 50 Lt, bilietai prie įėjimo
Įvykis FB: https://www.facebook.com/events/592437984143026/

Naujienos: https://www.facebook.com/Nekrokatarsis

Užsisakyk naujienlaiškį dabar!