Ekstremaliausias Lietuvos festivalis “Armageddon Descends IV” – jau savaitgalį!

Iš pasąmonės gelmių, iš sapnų uždangos, iš anapus, aidi balsai, kurie kviečia mus. Tai balsai, kurie mus traukia prisiliesti prie Kito Pasaulio.

Šį šeštadienį undergroundo aktyvistų grupuotė “Nekrokatarsis” kviečia visus tuos, kurie nėra abejingi radikalios tamsos apraiškoms. Jau ketvirtą kartą vykstančiame festivalyje “Armageddon Descends” pasirodys aukščiausio kalibro mirties metalo bei ekstremaliosios elektronikos stilių atlikėjai.

Plakatas_final_LKT

Mirties metalo scenoje šiais metais skambės vien užsienio kolektyvai – vakaro vinis bus vienas iš šiurpiausių šiuolaikinio juodmetalio aktų iš Prancūzijos – AOSOTH. Kaulus traiškantį Black/Death metalą grojantys lenkai INFERNAL WAR yra jau puikiai pažystami Lietuvos ekstremaliausios muzikos gerbėjams. Britai CRUCIAMENTUM užtikrintai pademonstruos kaip turi būti grojamas tikras mirties metalas ir pristatys savo šedevrą “Charnel Passages”. Taip pat pasirodys labai retai koncertuojantys italai MEFITIC bei siurealų ir kreivą Death Metalą grojantys QRIXKUOR iš Londono.

Paraleliai metalo muzikos scenai veikianti ekstremaliosios elektronikos erdvė kvies pasinerti į įvairiapusio garsyno sūkurį. Itin retai koncertuojantis suomiško Industrial/Power Electronics meistras SICK SEED žada pasirodymą, kurio nebus įmanoma lengvai pamiršti, o pragariško Industrial stiliaus atstovai SATANISMO CALIBRO 9 iš Italijos žada publiką įtraukti į autentišką ritualą. Skandinaviškas projektas ARKHE leis klausytojams pasinerti į Drone/Industrial peizažus. Taip pat bus galima išvysti ir keletą įdomiausių šiandienos Lietuvos ektremaliosios elektronikos projektų – VALEMARA, SKELDOS bei VIDINĖ RAMYBĖ.

Pasirodymai vyks sekančia tvarka:
17:00 – Durys
17:30 – Vidinė Ramybė
18:00 – Qrixkuor
18:40 – Velemara
19:10 – Mefitic
20:00 – Arkhe
20:30 – Cruciamentum
21:20 – Skeldos
21:50 – Infernal War
22:40 – Satanismo Calibro 9
23:20 – Aosoth
00:15 – Sick Seed

Ir tai dar ne viskas. Šiais metais “Nekrokatarsis” pristato visišką eksliuzyvą – festivalio metu bus proga išvysti vienos iš ryškiausių Lietuvos undergroundinio meno asmenybių, Martyno Meškausko, grafinių darbų ekspoziciją. Talentingas menininkas, bei legendinės juodmetalio grupės ANUBI lyderis mirė prieš 14 metų. Šiandien, leidybinė kompanija Inferna Profundus Records CD formate perleidžia 1995 m. ANUBI kultinį įrašą “Mirties metafora”. “Armageddon Descends IV” lankytojai bus pirmieji, kurie galės įsigyti šį šviežiai perleistą ANUBI leidinį.

“Armageddon Descends IV” įvyks jau šį šeštadienį Vilniuje, klube “Kablys”. Renginio metu bilietai kainuos 25 EUR. Festivalio erdvėje taip pat bus galima įsigyti koncertuojančių grupių atributikos bei festivalio marškinėlius.

Ateik. Įsijausk. Pasinerk. Tai ką patirsi – nepamirši.

Festivalį remia Lietuvos Kultūros Taryba.

Ekstremaliosios muzikos festivalis “ARMAGEDDON DESCENDS IV”

Mirties metalo scena:
AOSOTH (mirtinas juodmetalis, Prancūzija)
INFERNAL WAR (sadistiškas Black/Death, Lenkija)
CRUCIAMENTUM (tikras Death Metal, Jungtinė Karalystė)
MEFITIC (Death/Black Metal, Italija)
QRIXKUOR (siurealus Death Metal, Jungtinė Karalystė)

Ekstremaliosios elektronikos scena:
SATANISMO CALIBRO 9 (Infernal Industrial/Ritual Ambient, Italija)
SICK SEED (Industrial/Power Electronics, Suomija)
ARKHE (Noise/Drone, Švedija)
VELEMARA (Dark Industrial/Ambient, Lietuva)
SKELDOS (Ambient, Lietuva)
VIDINĖ RAMYBĖ (Noise/Power Electronics, Lietuva)

Data: 2016 m. kovo mėn. 12 diena
Vieta: Kultūros Baras “Kablys”, Kauno g. 5, Vilnius
Kaina: 25 EUR
Org.: “Nekrokatarsis”
Įvykis Facebook: https://www.facebook.com/events/869734603114768/
Sek: https://www.facebook.com/armageddondescendsfestival

Užsisakyk naujienlaiškį dabar!