Skelbiami “Armageddon Descends III” ekstremaliosios elektronikos scenos aktai

Festivalio “Armageddon Descends III” organizatoriai skelbia antrosios festivalio scenos, kurioje skambės ekstremaliausia elektronika atlikėjus: BIZARRE UPROAR, HUMAN LARVAE, ANEMONE TUBE, POGROM, TIESĖ, HASSOK. Apie visus atlikėjus – žemiau.

91_33_-_Noise_anonsas_(media)

BIZARRE UPROAR – jau legenda tapęs ir daugiau nei 20 metų gyvuojantis ir aktyvus Harsh Noise projektas iš Suomijos. Kurį laiką neišbridęs iš primityvaus ir purvino brutalumo terpės, paskutiniais metais BIZARRE UPROAR suko visai netikėtais garso atžvilgiu keliais. Tačiau pagrindinis aspektas, susijęs su šio žmogaus muzikiniais projektais bei leidykla “Filth and Violence”, išlieka tas pats – tai vaizdo, garso ir pojūčių mišinys, kuris maksimaliai apnuodija klausą, regą ir smegenis. Gyvi suomio pasirodymai nuolatos varijuoja nuo visiškos destrukcijos ir prievartos iki erotinių fantazijų bei iškrypimų ir nėra įmanoma nuspėti, ko galima tikėtis iš šio projekto. Aišku tik tiek, kad tai bus galinga. BIZARRE UPROAR į Lietuvą atvažiuoja su nauja programa iš nesenai pasirodžiusio leidinio.

HUMAN LARVAE – Power Electronics / Industrial projektas iš Vokietijos. Tai buvo logiškas žingsnis, išsivystęs iš eksperimentinio triukšmo projekto BROKEN DIODE ir pasukęs gilyn link žmogaus santykio pačio su savimi, jausmų bei erotikos nagrinėjimo. Visa tai pateikiama panaudojant masyvius sintezatorių sluoksnius, ritminius intarpus ir protarpiais išlendančia nesuvaldoma triukšminga ekspresija. Visa tai papildoma kokybišku ir griežtu struktūriškumu bei savotišku požiūriu į estetiką. Tai tamsus kiekvieno mūsų atvaizdas garso veidrodyje ir vienas įdomiausių naujos bangos Power Electronics projektų iš Vokietijos.

ANEMONE TUBE – beveik 20 metų tai pasirodantis, tai dingstantis Industrial / Dark Ambient / Noise / Drone projektas iš Vokietijos. Kuomet projekto stiliui apibūdinti reikalingi daugiau nei du atskiri žanrų pavadinimai, vadinasi tokia muzika netelpa į jokius žanro rėmus ir neišgirdus to neįmanoma suprasti. ANEMONE TUBE savo konceptą kuria garsu versdamas klausytoją pajausti psichogeninės ligos simptomus naudodamas nuolat besikaitaliojančius garsus, nuotaikas ir garso spalvas. Tai veda klausytoją į išprotėjimą ir fizinį skausmą. ANEMONE TUBE kūryba paskutiniu metu koncentravosi ties savižudybės koncepcija ten, kur analitinis realizmas susikerta su budistine psichologija bei nihilistų retorika.

POGROM – Power Electronics / Noise projektas iš Lietuvos, kurio neverta plačiai pristatinėti. Jis savyje turi visus esminius Power Electronics elementus: analoginių triukšmo generatorių kuriamą daugiasluoksnę terpę, efektų perkreiptą vokalą, sintezatoriais generuojamus intarpus bei pasišlykštėjimo emocijas keliančias vizualizacijas. Paskutiniame savo albume apžvelgęs Europos islamizacijos procesą ir kuriam laikui palikęs politiką bei smurtą nuošalyje, “Armageddon Descends” festivaliui paruoš specialią programą iš ruošiamo leidybai pilno albumo. Jokių jausmų, filosofijos ar jausmų, tik garsinis smurtas ir nuosekliai kintanti tema. Šiam projektui pastarieji metai, ko gero, buvo aktyviausi koncertais Lietuvoje, tačiau po kovo mėnesio tai baigsis, todėl tai bus paskutinė proga išvysti POGROM Vilniuje.

TIESĖ – vienintelis duetas “Armageddon Descends” industrial scenoje. Ko gero sunku būtų surasti tokį projektą Lietuvoje, kuris taip sparčiai tobulėtų su kiekvienu gyvu pasirodymu. Jų statomos triukšmo sienos staiga suskyla ir subyra laužytų ritmų gabalais, iš kurių toliau statomi kreivi garso dariniai. Nuo Drone iki Harsh Noise Wall, iki Breakcore. Tačiau taip gali atrodyti tik dabar ir tai, ką TIESĖ gros iš tikrųjų, ko gero, bus įmanoma nupasakoti tik po jų pasirodymo. Neabejotina, bus intensyvu ir stipru.

HASSOKK – vienintelis Lietuvoje purviną Post-mortem grojantis projektas, kuris užsispyrusiai neapleidžia šios krypties. Miestas kaip šventovė, miestas kaip šiukšlynas, cementas kaip dvasinio kūrybiškumo ar bedvasės materijos elementas, sakralūs miesto ritualai ar neprotaujančios zombių armijos užprogramuoti veiksmai. Kas yra kas, įvardijama tik užuominomis ir tik leidiniuose bei gyvuose pasirodymuose. HASSOKK garsinė išorė yra pilka, niūri ir slegianti, lyg amžinas klaidžiojimas bekraštėje asfalto dykroje.

Šis veiksmas vyks naujoje klubo “Kablys” scenoje ir vienas iš šių atlikėjų pasirodymų nesikirs su pagrindinėje scenoje vykstančiais koncertais. Taip pat, norime paminėti, kad mums liko paskelbti dar du pagrindinės scenos dalyvius iš užsienio, kurie bus paviešinti greitu metu. Sekite informaciją.

Ekstremaliosios muzikos festivalis “ARMAGEDDON DESCENDS III”
Mirties metalo scena:
TORTORUM (tikras norvegiškas juodmetalis)
PROFANAL (d-beat death metalas, Italija)
FUCK OFF AND DIE! (black/thrash/crossover, Lietuva)
+TBA

Ekstremaliosios elektronikos scena:
BIZARRE UPROAR (Harsh Noise, Suomija)
HUMAN LARVAE (Power Electronics/Industrial, Vokietija)
ANEMONE TUBE (Industrial/Dark Ambient/Noise/Drone, Vokietija)
POGROM (Power Electronics/Noise, Lietuva)
TIESĖ (Drone/Harsh Noise/Experimental, Lietuva)
HASSOKK (Post-mortem, Lietuva)

Vieta: Kultūros baras “Kablys”, Kauno g. 5, Vilnius
Data: 2015 m. kovo mėn. 14 diena
Kaina: 20 EUR
Įvykis Facebook: Nuoroda
Sek: Nekrokatarsis / Armageddon Descends Festival

Užsisakyk naujienlaiškį dabar!