“Armageddon Descends III” pasirodys CULT OF FIRE

“Armageddon Descends III” atlikėjų sąrašo sudarymas eina į pabaigą. Džiaugiamės galėdami paskelbti, kad festivalyje pasirodys čekai CULT OF FIRE.

91_33_-_CoF_Anonsas

Įdomu pastebėti, jog per pastaruosius metus ezoterinio juodmetalio sferoje stipriai pasižymėjo Čekijos grupės. Du šios šalies kolektyvai – INFERNO bei CULT OF FIRE – šioje srityje paliko ypatingai gilią žymę. Abi šios grupės 2013 m. išleido albumus, kurie akimirksniu sulaukė išskirtinio dėmesio ir pateko į juodojo metalo gerbėjų akiratį. Tai pasireiškė dažnais koncertais, kvietimais groti Amerikoje, Meksikoje, ir buvimu tarp pagrindinių įvairių į pogrindį orientuotų festivalių atlikėjų.

Festivalio svečiai CULT OF FIRE yra gan jauna grupė, kol kas išleidusi tik du pilnametražius albumus. 2012 m. pasirodė albumas “Triumvirat”, kuris iš karto privertė atkreipti dėmesį į trijulę iš Prahos. Klausytojus nustebino ne tik melodingas, atmosferinis ir ezoterikos perpintas juodmetalis bet ir grupės originalus, išskirtinis įvaizdis scenoje. Ilgi ir smailūs galvų gobtuvai, skraistės, smilkalai, kaukolės, žvakės ir aukštai iškelti dalgiai – šiandien tai jau tapo trendas tarp daugelio juodmetalio grupių, tačiau CULT OF FIRE buvo vieni iš pirmųjų, kurie revoliucionizavo naujos ezoterinio juodmetalio bangos estetiką.

Cof_photo

Esminis lūžis įvyko 2013 m., kai grupė išleido albumą “Ascetic Meditation of Death”. Jo skambesyje glūdi neįtikėtina atmosfera – ji svyruoja nuo aršaus ir pikto juodmetalio iki švelnių, melancholiškų vizijų, persmelktų mirties garbinimo, tamsos ir paslapties. Albumas nagrinėja rytietiško ezotericizmo tematikas, subtiliose ir nuodugniai išdirbtose aranžuotėse chaosas pinasi su tobula harmonija, skamba tokie instrumentai kaip sitaras, vargonai, varpai.

Šiais metais CULT OF FIRE atvyksta į “Armageddon Descends III”, kuriame čekai bus tarp esminių festivalio grupių.

Ekstremaliosios muzikos festivalis “ARMAGEDDON DESCENDS III”
Mirties metalo scena:
CULT OF FIRE (ezoterinis juodmetalis, Čekija)
TORTORUM (tikras norvegiškas juodmetalis)
PROFANAL (d-beat death metalas, Italija)
FUCK OFF AND DIE! (black/thrash/crossover, Lietuva)
+TBA

Ekstremaliosios elektronikos scena:
BIZARRE UPROAR (Harsh Noise, Suomija)
HUMAN LARVAE (Power Electronics/Industrial, Vokietija)
ANEMONE TUBE (Industrial/Dark Ambient/Noise/Drone, Vokietija)
POGROM (Power Electronics/Noise, Lietuva)
TIESE (Drone/Harsh Noise/Experimental, Lietuva)
HASSOKK (Post-mortem, Lietuva)

Vieta: Kultūros baras “Kablys”, Kauno g. 5, Vilnius
Data: 2015 m. kovo mėn. 14 diena
Kaina: 20 EUR
Įvykis Facebook: Nuoroda
Sek: Nekrokatarsis / Armageddon Descends Festival

Užsisakyk naujienlaiškį dabar!